Украина
Сменить
Сменить

Будівництво басейнів Хмельницький. Басейн ціна в Хмельницькому в Хмельницком

Басейн ціна по Хмельницькому, басейни для дачі, басейн під ключ. Проекти басейнів, будинок з басейном м. Хмельницького. Очищення басейну в Хмельницькій області. Будівництво басейнів під ключ.
Басейн - це розкіш, яку може дозволити собі будь-яка людина з середнім достатком.
Перестаньте думати, що будівництво басейну займе у Вас багато часу, сил, а головне грошей. Якщо співпрацюєте з правильною компанією, то отримуєте результат, який виправдовує усі очікування.
Компанія "Мій ремонт" вже тривалий період часу працює у будівельній сфері. Ми знаємо, що треба робити для досягнення позитивного результату.
Сподіваємося, що зможемо показати високий рівень майстерності на ділі. Ніколи не підведемо і прикладемо максимум зусиль для позитивного результату роботи.
До числа найактуальніших матеріалів для басейну можна віднести:
- Бетон.
- Поліпропілен.
- Скловолокно.
За типом конструкції визначаємося між 2 варіантами - збірний або каркас.
Басейн мрії незабаром буде саме у Вас. Працюємо оперативно, якісно і за найдоступнішими цінами Міста.
Для того, щоб оформити замовлення, дзвоните по вказаному номеру телефону. Доступні у будь-який день тижня з 8.00 до 18.30.
(050) 420 58 63
(067) 640 52 48
(063) 346 82 22

Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Торг:
--

Действия с объявлением #1568659

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Будівництво басейнів Хмельницький. Басейн ціна в Хмельницькому с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении