Двері алюмінієві в Хмельницком, продам, куплю, двери в Хмельницком - 1147681, khmelnitskiy.avizinfo.com.ua

Подать объявление Мои объявления
Ваши действия

Наша кнопка

Украинская Доска БЕСПЛАТНЫХ Объявлений AvizInfo.com.ua, Хмельницкий

Код кнопки
QR код этой страницы

Двері алюмінієві в Хмельницком

AvizInfo.com.ua
Объявление:
Размещено:
16.09.2014, 16:59
Двері алюмінієві, Объявление #1147681
Основною перевагою алюмінієвих дверей є стабільність і геометрична незмінність конструкції. Стійкість сполук профілів забезпечується технологією виробництва – кути стулки й рами дверей спресовуються на верстаті із застосуванням литої закладної деталі й двомпонентного клею.

Довгий термін експлуатації алюмінієвих дверей також залежить від застосовуваної запірної фурнітури й завісів. Як заповнення застосовується скло, склопакети або сендвіч-панелі.

Надійне подвійне ущільнення по всьому контурі стулки, щіткове ущільнення знизу дверей перешкоджає проходженню повітря й вологи зовні всередину приміщення.

Переваги
естетичний вигляд, навіть великі конструкції можуть виготовлятися з вузьких профілів, забезпечуючи максимальний розмір світлового прорізу;

гарантують тривалий термін служби;

розраховані на високі навантаження і інтенсивну експлуатацію;

відрізняються стійкістю до відкритого вогню;

не потребують особливого догляду;

екологічні (вироби з алюмінієвих сплавів не завдають шкоди навколишньому середовищу і Вашому здоров'ю протягом всього терміну експлуатації);

стійкі до агресивного середовища та корозії.

По своїй природі алюміній, матеріал з якого виготовляються такі двері, один з найлегших металів, але в той же час, він також володіє прекрасними характеристиками міцності. Крім того, даний метал дуже легко піддається технічній обробці. Саме цьому, з алюмінієвого профілю можуть бути виготовлені унікальні та ексклюзивні моделі дверей, в яких будуть враховані всі індивідуальні побажання замовника. В залежності від того, де вони будуть встановлені, потрібно вибирати тип профілю, з якого вони будуть виготовлятися.

На сьогоднішній день є два види алюмінієвого профілю, який використовується при виготовленні дверей. Це профіль з термоізоляцією чи без неї. Двері з профілю без термоізоляції ідеально підходять для встановлення в холодних лоджіях, вітражах, при виготовленні офісних перегородок і у якості внутрішніх дверей. Комплектуються двері такого типу частіше всього одинарне скло. Використовуються такі двері як для неопалюваних споруд, так і для опалюваних приміщень. Алюмінієві двері з термоізоляцією виготовляються з двох профілів, між котрими розміщена спеціальна вставка. Основна її задача – зупиняти холод з вулиці і не пропускати його у приміщення, і не випускати тепло із приміщення назовні. Така вставка, як правило, виготовляється з поліамідного скловолокна – матеріалу, котрий може витримати будь-які перепади температури. Крім цього, алюмінієві двері з термоізоляцією також мають кращу звукоізоляцію в порівнянні з дверми без термоізоляції. Використовуються двері такого типу у приміщеннях з постійним опаленням. Також до значних переваг алюмінієвих дверей можна віднести їхній естетичний вигляд – навіть великорозмірні конструкції можуть бути виготовлені з вузьких профілів, забезпечуючи максимальний розмір світлового прорізу. Крім цього, такі двері гарантують довгий строк служби, відрізняються високою стійкістю до відкритого вогню, розраховані на високі навантаження і інтенсивну експлуатацію, не потребують особливого догляду, екологічні і стійкі до агресивного середовища і корозії.
«МАЯТНИКОВІ» ХИТНІ ДВЕРІ
Маятникові двері (хитні) виготовляються з «холодних» алюмінієвих профілів. У будівництві застосовуються для встановлення в прорізи й вітражі приміщень із великою прохідністю (магазини, автостанції, вокзали й т.д.).


Конструкція дверей припускають одночасне відкривання стулки як в всередину, так і назовні.

До маятникових алюмінієвих дверей не висуваються вимоги по теплозахисту. Захист від проникнення повітря в закритому положенні дверей забезпечуються щітковим ущільненням по периметру рами й стулки.


Данные объявления:
Реклама:

Цена:
--
Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Категория (раздел):
Местоположение:
Торг:
неуместен

Контактные данные:

Автор:
вита вита
Основной телефон:
0970703178
Другие контактные телефоны:
(0382) 77-98-96
Город:
хмельницкий
Адрес:
проспект мира 61а
Skype:
vash-vybor.com.ua
ICQ номер:
vash-vybor

Изображения:


Информация о компании, которая разместила объявление:
магазин окна двери "ВАШ ВЫБОР" vash-vybor.com.ua
AvizInfo.com.ua

Обратная связь:


Написать сообщение (задать вопрос) для вита вита

автор объявления "Двері алюмінієві в Хмельницком"
Ваше Имя, Фамилия: *
Ваш E-mail: *
(email не публикуется на страницах сайта)
Ваш Телефон:
Заполните по крайней мере одно поле (Е-мэйл или телефон), чтобы автор имел возможность связаться с Вами. Также можете написать дополнительные контактные данные в тексте Вашего сообщения.
Ваше сообщение: *
Введите код с изображения (только цифры и латинские буквы) *
Нажмите кнопку "Изменить код" пока не получите разборчивый код
* - Поля формы, обозначенные этим знаком, являются обязательными для заполнения.

Соседние объявления в списке объявлений Двери Хмельницкий:


Броньовані двері

Є в наявності та виготовляємо під замовлення. Ціну та інформацію запитуйте по телефону 097 555 51 32. Наша адреса –...

куплю двери б/у металлические, строительные

куплю двери металлические б/у, рассмотрю вариантыАдминистрация сайта AvizInfo.com.ua не несет ответственность за содержание размещенных объявлений.
Мы ценим конфиденциальность наших пользователей. Мы не передаем и не продаем личную информацию зарегистрированных пользователей AvizInfo.com.ua третьим лицам. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов на которые ссылается AvizInfo.com.ua. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google нажмите тут.
Rambler's Top100 Украина онлайн Украинский портАл Яндекс.Метрика